Anaira - Cena za svobodu

16. června 2018 v 19:56 | Montril Sharon |  Novinky


Včera - 15. 6. 2018 - spatřila světlo světa má pátá kniha.

Anaira, Cena za svobodu, pokračování silných příběhů, na jejichž konci se nejednomu čtenáři tajil dech, zastavilo srdce, dokonce se tváře smočily slzami.

Oddejte se již potřetí strhujícímu příběhu o Nosičích smrti, profesionálních likvidátorech, zabijácích a nájemných vrazích. Třetí díl byl netrpělivě očekáván a opět zavede čtenáře do drsného a působivého prostředí plného napětí, náročných soubojů, oddanosti a odhodlání. Ponořte se do příběhu, který, stejně jako předchozí dva díly, uchopí a nepustí. Prožijte osud hlavní postavy, potomka slavné likvidátorky Ariany z prvního dílu, jejíž cena za svobodu stoupá do nebezpečných výšin, neboť nejvyšší ctností Nosičů smrti je čest. A cti se musí dostát za každou cenu.

Oproti předchozím dílům se můžete těšit na neobvyklá řešení bezvýchodných situací a propracovanější souboje (konzultované s experty v oboru a opět založené na zkušenostech). Stejná zůstává síla příběhu, jeho magnetismus a napětí způsobené rozhodností postavy být svobodnou bytostí - za každou cenu. Věrní čtenáři již teď nepochybně tuší, jaké nelehké chvíle děj skýtá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama