Únor 2018

Zrušení mateřského blogu

25. února 2018 v 13:42 | Montril Sharon |  Novinky
Přeji pěkný den,

z důvodu zastaralých informací jsem dnes zrušila mateřský blog oroniel15.blog.cz. Téměř 11 práce na tomto blogu bylo naprosto úžasných a zcela zlomových, ale...

... ale je čas jít dál.

Témata řešená na mateřském blogu jsou rozsáhleji rozebírána zde i v knicách. Je zbytečné udržovat 11 let staré informace, když je možné změnit přístup a přinést "aktualizaci a renovaci".Montril Sharon

Oroniel15Nová recenze - Ferir (2) - Nejvyšší oběť

19. února 2018 v 22:11 | Montril Sharon |  Novinky
Recenze na Nejvyšší oběť dorazila e-mailem v neděli.

Citace:


Ahoj,

tak mám přečteno a popravdě i když jsem to četl jedním dechem musel jsem si dát den pauzu než sem rozhodl ti napsat.

Příběh krásně drží nit a také dobře ukazuje jaký je život v armádě (tato kniha rozhodně poputuje ke známému který má za sebou nejednu misi) a jak pevné přátelské vazby se v tomto prostředí utváří. Bavíme se o skutečných přátelích, o takových si většina z nás může nechat jen zdát.

Líbí se mi stejně jako u prvního dílu prostor pro fantazii. Je tu také krásně podáno jakou mají čest, čest a strach, nikoli však o sebe nýbrž o životy svých přátel. A přitom jsou to lidé kteří jsou mnohdy v očích ostatních lidí opovrhováni. Stejně tak čest klanu "vrahů" který nehleděl na neúspěch a byl ochoten obětovat všechny své členy pro splnění úkolu.

Takže pokračuj ve své tvorbě, budu netrpělivě očekávat další díl.

Ferir

Nová recenze - Silva - Nejvyšší oběť

15. února 2018 v 23:13 | Montril Sharon |  Novinky
V pondělí jsem obdržela krásnou SMS a dnes (čtvrtek) jsem dostala dodatečné ústní vyjádření :)

Děkuji.


(SMS) "Dobrý den, Šárko, teď jsem dočetla Nejvyšší oběť, zhltla jsem ji na dvakrát, super, díky!" + Pozdější osobní dodatek: "Je to svěží, čtivé. Když jsem si už myslela, že vím, jak to dopadne, tak přišel zvrat. Skvělé" Silva.

Nová recenze - Ferir - Povoláním likvidátorka

5. února 2018 v 20:04 | Montril Sharon |  Novinky
Tak jsem obdržela další recenzi, tentokráte na knihu Povoláním likvidátorka.

"Nutno říci že padla poměrně rychle. Chvíli mi trvalo než sem si zvykl na jazyk kterým je psaná, ale pak už to šlo samo. A jestli je pravdou že každý spisovatel přenáší na papír svá přání a to co zrovna prožívá tak si musela mít dost divoké období. Každopádně se mi líbí popis osob a okolí který vytváří úžasný prostor pro fantazii a představivost. Takže těším se na další díl."

Druhý díl pánovi posílám tento týden - a již si zamluvil třetí. Potěšení nelze skrýt :)