Únor 2017

Aktualita 26 - Ukázka z psané knihy

19. února 2017 v 21:27 | Montril Sharon |  Aktuality
Dovolím si prostřednictvím aktuality upozornit na krátkou ukázku z páté knihy, která vyjde na jaře tohoto roku a jež je zveřejněna na FB skupině Montril

ZDENová galerie - Montril na cestách

19. února 2017 v 19:35 | Montril Sharon |  Novinky
Přeji pěkný den,

ráda bych upozornila na otevření nové galerie Montril na cestách, kam budu směrovat fotografie čtenářů z výletů a dovolených, na které s sebou vzali některou z mých knih.

KLIK
Montril cestuje

11. února 2017 v 19:07 | Montril Sharon |  Novinky
Ráda bych upozornila na novou galerii na FB skupině Montril. Má přítelkyně vycestovala a vzala s sebou knihu Montril - Cesta končí. Pro zábavu pořizuje fotografie z cesty.


Až se navrátí, zveřejním kompletní galerii i tady. Prozatím fotky postupně přibývají
SEMSoutěž o spoluúčast na tvorbě povídky

2. února 2017 v 21:14 | Montril Sharon |  Novinky
Na FB skupině Montril jsem vyhlásila soutěž, které se můžete zúčastnit i vy prostřednictvím tohoto blogu.

Před nějakou dobou jsem slíbila, že když počet členů v této skupině přesáhne 100, vyhlásím soutěž. Nezapomněla jsem :)

Leží před námi kus cesty. Nejbližší metou je vydání páté knihy s pracovním názvem Anaira (během jara), před ní nás ještě čeká jedno překvapení. Pak bude delší dobu klid před bouří (před vydáním třetího dílu Montril). Toto období se bude hemžit celou řadou jiných aktivit.

Některými z nich budou povídky a práce na dílčích projektech.

A do jedné takové aktivity zapojím jednoho z vás - vítěze soutěže.

Do konce tohoto týdne, to jest do půlnočního času neděle 5. února 2017, pod tento příspěvek navrhujte postavy z příběhu Montril, o kterých byste si přáli, aby byla napsána povídka (týkající se její minulosti). Každý, kdo se soutěže chce zúčastnit, smí navrhnout jen jednu postavu.

Další týden proběhne hlasování. Vítěz hlasování bude zapojen do tvorby povídky (a zejména minulosti vítězné postavy, kterou bude spolutvořit) a bude uveden jako spoluautor. Jedinou podmínkou naší spolupráce bude to, že se fantazie, představy a přání výherce musí držet v hranicích vymezených příběhem - ale o tom všem budu s dotyčným podrobně diskutovat, což je také součástí výhry, neboť tento se dozví detailní informace vztahující se k povídce a hlavně k postavě, které možná nebudou nikdy zveřejněny.

Prosím tedy, kdo se chcete soutěže zúčastnit a umožnit mi získat nové literární zkušenosti, napište do komentářů svého favorita :) ;)


Hlasování proběhne pouze na FB skupině, vítěze, který by se zúčastnil pouze zde na blogu, bych samozřejmě o všem informovala - vložte proto ke svému komentáři email.


Program Noci mladých vědců a umělců 2017

2. února 2017 v 21:06 | Montril Sharon |  Novinky
Dostal se mi dnes do rukou oficiální program akce s názvem Noc mladých vědců a umělců 2017, která se koná 10.2.2017 na Gymnázium České Budějovice, Česká 142/64.

Zúčastním se této akce v čase 19:00-19:45 s přednáškou o mytologii a kosmologii příběhu Montril a autorským čtením z knih o Nosičích smrti včetně chystaného třetího dílu!

Budu se těšit na setkání :)

Odkaz ke stažení programu
ZDE