Jazyky v příběhu Montril

17. ledna 2016 v 18:26 | Montril Sharon


V knize Montril se můžete setkat s několika a jedním jazykem.


Starý jazyk

Jak bylo nastíněno v → TOMTO ← článku, pojem "Starý" označuje vše původní, vše, co existovalo už v prvním Koloběhu. Starý jazyk je tedy jazykem, kterým se mluvilo v době vzniku Koloběhu. Je to jazyk lidí, kteří do něj byli jako první uzavřeni.

Nyní se tímto jazykem již nemluví, ale Terineree ho používají k práci s mocemi bohů ve svých tělech. Zazní-li slova ve Starém jazyce - v mysli, mluvení je příliš pomalé - aktivuje se moc toho boha, kterému jsou slova určena, a jeho moc vykoná požadovaný úkol.

Jak jistě mnohé napadne, funguje to na principu frekvencí a vibrací energie myšlenky.


Jazyk bohů

První úkol, se kterým se musela Gabriela Amorová potýkat, bylo promluvit v jazyce bohů. Kdo čeká vznosné a elegantní projevy prastarých tónů, bude zklamán a doporučím mu přečíst si na tomto blogu, co jsou bohové zač (→ ZDE ←).

Zjistí, že jsou to energetické bytosti. Takové nemají hmotné tělo a tedy ani hlasivky, ani Mysl. Nemohou mluvit.

Bohové jsou energetické bytosti. Pokud nesestoupí do plazmy, nemají ani emoce. Nemohou tedy pracovat s Vůlí ani přenášet emoce.

Komunikují tedy na energetické úrovni.

Společný jazyk

V knize je podrobně vysvětleno, o jaký jazyk jde, není tedy třeba detailního výkladu.

Společný jazyk funguje na energetické úrovni a je společný pro všechny existující jazyky. Kdo jím umí mluvit, umí mluvit všemi řečmi, které ve Světě existují.

Společný jazyk je energetická základna, ze které vznikly všechny jazyky Světa. Funguje na principu energie slov.

Pojem "slunce" existuje v miliardách jazyků našeho vesmíru, nicméně ač existuje tolikrát, označuje jednu a tu samou věc. A tato věc je energetickou frekvencí typickou pro daný objekt, tedy pro všechny pojmy v miliardách jazyků. Kdo umí slyšet Společný jazyk, rozumí pojmu "slunce", ať se řečeno - v rámci Země - česky nebo indicky. Základní frekvence slova je stejná.

Je nejzásadnější umět Starý jazyk vnímat. Kterýkoli Čech schopný vnímat Společný jazyk se dorozumí kdekoli ve vesmíru.

Nicméně na druhou stranu, pokud umí jedinec Společným jazykem i hovořit, může mluvit česky na obyvatele Venuše a ten mu bude rozumět. Neboť je kladen důraz na energetickou podstatu pojmu. Obyvateli Venuše bude čeština znít jako jeho rodná mluva.

Znalost Společného jazyka je základním požadavkem vstupu do Černého řádu.

Každý, kdo se uchází o členství v řádu, je podroben školením a kurzům, na jejichž konci je test ve Společném jazyce. Používáním Společného jazyka odpadá jazyková bariéra a kdokoli je schopen studovat spisy v kterémkoli jazyce Světa.

Starý jazyk, jak si jistě mnozí domyslí, je energetická záležitost. Možná někoho napadne, že ho nelze zapsat. Ale v knize Montril se nicméně setkáte i se psanou formou Starého jazyka.


Někteří o Společném jazyce mluví jako o "bytí a vnímání". Všichni jsme jedno, není tedy důvod si nerozumět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama