Astrální sféra a cestování, část II.

21. listopadu 2015 v 18:06 | Montril Sharon

Konkrétně a praktičtěji o astrálu podle učení bohyně Siantis (citace jejího učení je psaná kurzívou), které je doplněno komentáři Černého řádu.

Základní informace byly zveřejněny v první části článku → ZDE ←. Nyní učení bohyně Siantis, paní emocí a plazmatické sféry, poodhalí pár ze stovek emočních rituálů, které slouží k Probuzení a Uvědomění. Přesný popis rituálů včetně podrobného výkladu je obsažen ve spisech Černého řádu nebo v knize Rituály bohyně Siantis.

Podrobný popis astrálního cestování je uveden v knize Montril, kdy Montril Siana uskutečňuje kompletní astrální cestu až do energetické sféry.


Následující text se týká první etapy astrálního cestování - vycestování do astrální sféry.
Rituál První - Dechové cvičení


Dech je nejdůležitější, nejzásadnější a nejmocnější dar, který byl tělu coby nádobě dán. S prvním nádechem po narození se všechna tři těla propojí, s posledním výdechem při umírání pouta odpadají. Dech je důkazem života. Čím více dechu, tím povznesenější je toto pouto.

Prováděj dechové cvičení k oživení svých těl, k povznesení těla fyzického, očištění těla plazmatického a procítění těla energetického. Dech je jedinou a nejvíce pevnou spojnicí mezi třemi těly a nejjistější způsob k povznesení, ani Nejvyšší emoce nemá takové kvality.

Vzorců dechových cvičení je spousta, moji kněží ti mohou pomoci, pokud tápeš, když jim přesně povíš, k čemu má cvičení sloužit (pozn. Černého řádu - tyto informace jsou uvedeny v přílohách spisů Dech jako podstata bytí v hmotném těle; a Dech jako nástroj k Uvědomění).

Vůbec nejdůležitější dechové cvičení je stanovení doby nádechu-zadržení dechu-výdechu-zadržení dechu. Při naslouchání tepu srdce a uvědomování si vlastního bytí se otevírají astrální a energetické kanály (pozn. známo jako Kvantová pauza, více → ZDE ← nebo → ZDE ←).

Vzorec kvantové pauzy

O dechu byla napsána už spousta literatury, článků a příspěvků a proběhly mnohé diskuze, disputace, sezení a jednání, taktéž celá řada průzkumů, výzkumů a měření. Dech je fenomén. Jeho potlačování a neuvědomování si je nástrojem Systému, jeho pěstování je klíčem k Probuzení a Uvědomění.


Rituál Druhý - Vstup do astrálu


Po natrénování dechových cvičení jsi, lidská bytosti, připravena vstoupit do astrální sféry.

Jak jsi při cvičení, bytosti, zjistila, poznala a pochopila (pokud ne všechny tři skutečnosti, cvič dál), dechově cvičit znamená být v přítomnosti. Teď a nyní. Víš, že neexistuje čas, prostor ani hranice. Víš, že v nejhlubší podstatě neexistuje hmota. A víš, co jediné má hodnotu tak vysokou, že stojí za to jí přinést Nejvyšší oběť (pozn. o nejvyšší oběti hovoří bohyně Diantis → ZDE ←).

To je vstup do astrální sféry.

Jak už bylo řečeno, astrální sféra je tvořena krajními dimenzemi plazmatické sféry. Je to plazmatický prostor, do kterého se promítá hmota. Metaforicky řečeno. V hluboké podstatě se jedná - při vstupu do astrální sféry - o sestoupení do vlastního bytí a oproštění se prostřednictvím dechu od hmotného těla, které povznáší.

Pojem "astrál" coby prostor, kde se prolíná plazma a hmota, je při astrálním cestování definován hmotným tělem a vlastními plazmatickými bytostmi - např. vlastními anděly a archanděly, stejně tak démony a arcidémony, se kterými se komunikuje.

Astrální tělo


Rituál Třetí - Bytí v astrálu


Nyní, lidská bytosti, jež jsi už díky dechovým cvičením schopna dýchat bez soustředění a přítomnosti Vědomí, můžeš pobývat v astrálu. Astrální sféra tě uvítá podle toho, jak jsi ji stvořila. Budeš v ní potkávat své vlastní výtvory, budeš s nimi rozmlouvat, prociťovat je a poznávat, a až zjistíš vše, opustí tě. Neboť z tohoto důvodu emoce existují.

Opět výrazně metaforický výklad. Nyní není prostor pro obšírné výklady o podobě astrální sféry a jejích obyvatel, tedy stručně. Jedinec po vstupu do astrálu poznává jednotlivé astrální bytosti, které sám stvořil. Jsou to jeho vlastní emoce, které - jelikož jde o prostor na hranici plazmy a hmoty - mají takovou podobu, jakou by měly, kdyby byly hmotné.

Každý prvek jejich podoby je symbolickým vyjádřením jejich podstaty. Odtud se bere podoba andělů, démonů, čertů, víl, elfů, trpaslíků, obrů, kentaurů, draků atd. …

Plazmatická bytost

Tím, že při poznání plazmatické bytosti tato svého tvořitele opouští, je velice krátce a stručně, nicméně zcela přesně řečena prostá věc. Člověku vstupují do životní cesty jen ty záležitosti, které mu mají pomoci ve vzestupu. Například je člověk postaven před nutnost naučit se řídit vůz. Učí se, studuje, trénuje, až získá oficiální oprávnění k řízení = záležitost, kterou je třeba poznat. Po jejím poznání zaniká nutnost její existence - ten, který se už naučil řídit, nepotřebuje další lekce. A to, že nyní může jezdit, mu otevře nové obzory a možnosti.

Stejný účel mají astrální bytosti = projekce emocí člověka v astrální sféře. Jakmile člověka opustí všechny jeho bytosti, jakmile se popasuje se svými démony i anděly (naučí se řídit), pozná natolik, aby mohl vstoupit do samotné plazmy (může jezdit).


Rituál Čtvrtý - Práce v astrálu


Poznávej, lidská bytosti, astrální sféru, která je tvou součástí. Slibuji ti, že čím více ji poznáš, tím více prozřeš a pochopíš sebe sama, až ti bude dovoleno vstoupit Vědomě do samotné sféry plazmatické, mého království. Astrální sféra je okrajem mostu mezi hmotou a plazmou.

ZDE ← více o tomto zmiňovaném mostě. O práci v astrálu bylo napsáno už ve Třetím rituálu.

Most mezi hmotou a plazmou


Rituál Pátý - Návrat z astrálu


Pokud jsi, lidská bytosti, unavena či syta prací ve svém nitru, po stejné cestě astrální sféru opusť. Přesuň své Vědomí více na povrch, uvědom si svůj dech a vstup zpět do přítomnosti. Dýchej pozvolna a prováděj dechové cvičení pro snadnější návrat do hmotného těla. Sžij se s ním, neboť je tvým údělem toto břímě nést.

Pokud své tělo více nechceš, prováděj další rituály, aby ses více nemusela, bytosti, vtělit.

Tento popis je poměrně přesný a není třeba k němu cokoli dodávat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama