Aury člověka

7. října 2015 v 16:47 | Montril Sharon
Tento spis Černého řádu jsem napsal jako teoretického průvodce. Následující text je velmi, velmi, velmi stručný výtah z celého spisu. Může působit zmatečně, ale to je záměr, správný student se ptá a ujasňuje si to, čemu nerozumí.

Jak je známo, vše žijící ve hmotě se skládá ze tří "těl" - hmotného, plazmatického a energetického. Všechna tři těla mají stejnou podstatu - energetickou. Podstatou života je pohyb (= pohyb je život), podstatou energie (samotného Envataru), jsou "přeměny". Tyto procesy jsou doprovázeny vyzařováním.

Vyzařování se v každé ze tří sfér liší podle filtru, kterým prochází - podle vibrací a jejich frekvencí.

Náhled aur

Stručné hodnocení aur

• Vyzařování samotného hmotného těla je hodnoceno pěti smysly.

• Emoční tělo je hodnoceno empatií (a ta je závislá na vnímavosti jedince). Jedinec pozná - vycítí - jestli je druhý člověk "zlý" nebo "dobrý" - svou roli tu hraje také intuice.

• Vyzařování duše je na popis nejnáročnější. Pokud je duše jedince projevená, jsou časté popisy ve smyslu "vnitřní síla", "ohromný duch" nebo "plný života".

Aura

Aura hmotného těla


Stejně jako lze spatřit hmotné tělo "a" jeho působení na nás, lze spatřit i aury ostatních dvou těl.

(viz Celý článek)


Aura emočního těla

Aura plazmatického/emočního těla je plná barev. Každá emoce má vlastní barvu, jak už, studente, jistě víš. Aura každého člověka má svou "základní" barvu - barvu převažujících emocí jedince. Podle jeho rozpoložení se aura (její barvy) mění. Z emoční aury lze vyčíst mnoho věcí - sebeovládání, lhaní, zatajování, nebo naopak pravdu, upřímnost, vesměs všechny vlastnosti jedince.

Emoční aura

Tady je důležité rozlišovat, co je pozorováno. Buď je možné vidět auru samotnou, nebo, tak říkajíc, auru aury. Ano, emoční tělo vyzařuje emoce ven. Ale emoce jsou v plazmatické sféře jednotlivé a "živé" entity, schopné své vlastní existence. Lze tak vidět buď přímo auru emoce, nebo auru entity, která na člověku žije či parazituje.

Říká se, že je schopnost vnímání aury emočního těla vázána na třetí oko a jeho otevření. No, jak už to bývá, jedná se o metaforické vyřčení. "Třetí oko" je velmi silná metafora. Toto energetické centrum se nachází uprostřed čela a otevření vede k "vidění". Nikoli však k vidění, jaké umožňují dvě hmotné oči. K jinému vidění. Ale o tomhle tématu už pojednává jiný spis Černého řádu, nebo pak učení boha Irinianta. Mocí třetího oka například disponuje mocný Terineree Inis (pozn. viz druhý díl Montril).

Aura energetického těla

Aura energetického těla

Lze spatřit i auru energetického těla, a to ve formě bílého světla (neboť, jak bylo už napsáno, světlo je projev energie/Envataru ve hmotě). Auru duše není možné spatřit samostatně, je promísena s emoční aurou. Jak tě jistě napadne, studente, aura duše zesvětluje barvy emoční aury.

Duše

Nutno zmínit i sedm základních energetickch center hmotného těla. Jsou označována různě, například čakry. Čakry mají spojitost se Sedmičkou (pozn. viz článek → ZDE ←; pojmem Sedmička je označováno základních sedm praprvků, které propojují všechny tři sféry Světa).

Občas se uvádí, že má člověk těl sedm, kdy každé tělo "přísluší" jedné čakře.

Čakry

Mysl

Mimo tuto trojjedinost stojí Mysl. Někteří ji označují jako samostatné tělo a podle nich je člověk "složen" ze čtyř těl. Mysl ale není samostatná jednotka! Mysl je vázána pouze na hmotné tělo. Je jeho nástrojem. Nicméně pokud jedinec neumí Mysl používat, stává se "panovníkem", kdy člověk podléhá její vůli - ačkoli Mysl živá není! Je to program. Někdo Mysl vždy ovládá, někdo ji vždy programuje - a kdo ji ovládá, když ne člověk sám? Odpověď na tuhle otázku není předmětem spisu (pozn. ale v příběhu Montril je na odpověď poukázáno).

Mysl

Ale na pochody Mysli reagují dvě poslední těla - plazmatické a hmotné. Proto jedinec dokáže poznat, na co ten druhý myslí - na základě řeči těla a vyzařování emocí. Lze říci, že je tento postup možné nazvat "čtením myšlenek". Pokud tedy čtení myšlenek neprobíhá na energetické úrovni (telepatie).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama