Malonáklad

24. května 2015 v 19:47 | Montril Sharon
5.12.2014 byla do nakladatelství Nová Forma odeslána objednávka 42 ks knih, do týdne jsem ji měla doma. Upřímně, po zkušenostech s Likvidátorkou, kdy mi přišly knihy o tlouťce hřbetu 1 cm v jedné krabici, jsem byla překvapená, když jsem v obýváku vyložila krabice dvě.


Ještě větší překvapení čekalo uvnitř. Jedna kniha má cca půl kila, obsahuje 475 stran a jednu ilustraci :)Byl to pro mě krásný dárek k Vánocům. Hmatatelný splněný sen - osm let práce v jednom příběhu, v jedné knize (která má 41 kopií). V ten okamžik jsem věděla, že je to teprve začátek. Začátek jaké cesty, to už ale nevím. Vím jen, kudy bych si přála, aby vedla, ale každým krokem se stává skutečnější.

Každým článkem.


V současné době má doma mou knihu 37 lidí, já jsem 38 (no, vlastně jsem 1. :D), z toho jeden člověk, který mě viděl jednou v životě, a 4 lidé, kteří mě neviděli nikdy. A z těch 4 jeden, který mi řekl, že se mám ozvat vždy, když něco vydám, protože se mu Likvidátorka bezkonkurečně líbila. Psal mi e-mail, že jeho dcera čte můj blog (oroniel15.blog.cz) a že chce mou knihu k narozeninám, akorát není v řádném knihkupectví. Tak jsme se domluvili na předání - ano, měla jsem čest se s tímto pánem setkat, když jsem mu knihu předávala a psala do ní autogram pro jeho dceru (dokonce si mě s Likvidátorkou vyfotil).

To byl můj největší zážitek :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama